e-Kiosk.pl - Jeźdźcy dinozaurów

Jeźdźcy dinozaurów

Victor Milan

Liczba stron: 494

Kupując otrzymujesz:

EPUB, MOBI
Pojedyncze wydanie
39.90 zł

Opis

Raj jest rozległym, różnorodnym, często okrutnym światem. Mieszkają na nim ludzie, lecz dominują dinozaury, potwory dzikie oraz udomowione, wykorzystywane do pracy, a także w walce. Zakuci w zbroje rycerze wyruszają w bój, dosiadając tych stworzeń, by stawić czoło szkolonym do walki ogromnym triceratopsom, noszącym na grzbietach załogi złożone z nisko urodzonych.
Jednym z takich rycerzy jest Karyl Bogomirsky - wybrany, by poprowadzić do boju w obronie swych ziem ludzi, którzy szukają ucieczki od ścieżki wojny i przemocy, pragnąc żyć w miłości i pięknie. Cesarstwo ogłasza krucjatę przeciwko pokojowo nastawionej prowincji i wyjmuje spod prawa jej przywódców, co czyni zadanie Karyla niemal niewykonalnym.
Jednak ludzie w Nuevaropie stają w obliczu największego niebezpieczeństwa, gdy legendarne Szare Anioły - starożytna broń Ośmiu, którzy stworzyli Raj - powracają na scenę po stuleciach nieobecności. Wszyscy uważali, że są tylko bajką służącą straszeniu niegrzecznych dzieci, ale okazuje się, że istnieją naprawdę.

czytaj więcej zwiń opis

Mogą Cię zainteresować

Jesteśmy na facebooku