e-Kiosk.pl - Pracownik Samorządowy - wydanie bezpłatne 1/2011

spis treści

Pracownik Samorządowy - wydanie bezpłatne

1/2011 (10.02.2011)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Wydanie bezpłatne
0.00 zł 39.00 zł

Opis

Raport NIK o zatrudnianiu pracowników samorządowych; koniec kadencji – sposób wyliczania odprawy; kiedy pracownik nie może być radnym; zatrudnienie dyrektora DPS jako pełniącego obowiązki; informacja publiczna na pierwszym etapie naboru; podnoszenie kwalifikacji i doskonalenie zawodowe nauczycieli; jak ubezpieczać życie i zdrowie urzędnika; zasady przyznawania i wypłacania ryczałtu samochodowego; obowiązek odprowadzania składek ubezpieczeniowych od zatrudnionych pracowników.

Zapoznaj się też z najnowszym wydaniem czasopisma.PRACOWNIK SAMORZĄDOWY to pierwszy miesięcznik na rynku, w którym sprawy kadrowo-płacowe odnoszą się do wszystkich pracowników samorządowych. Zakres tematów poruszanych na łamach pisma w pełni obejmuje problemy dotyczące zagadnień personalnych, tj. spraw kadrowych, płacowych oraz zarządzania pracownikami. Czytelnicy odnajdą w nim:
  • rozwiązania konkretnych problemów, przykłady dobrych praktyk,
  • porady i interpretacje przepisów,
  • odpowiedzi na swoje pytania,
  • nowe prawo i planowane zmiany,
  • orzecznictwo, wzory dokumentów, wskaźniki, stawki.

Miesięcznik adresowany jest do: pracowników urzędów i samorządowych jednostek organizacyjnych, w szczególności do pracowników działów personalnych, specjalistów do spraw kadrowo-płacowych, kadry zarządzającej JST.

czytaj więcej zwiń opis

poprzednie wydania

pokaż wszystkie

Mogą Cię zainteresować

Jesteśmy na facebooku